P/TAG/4809LW
- Manufacturer Part Number:
- P/TAG/4809LW
- Manufacturer/Brand:
- Silver Fox
- Part of Description:
- THE PROLAB EQUIPMENT LABELS ARE
- Manufacturer :
- Silver Fox
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.89" W x 0.35" L (48.0mm x 9.0mm)