H200X025H2T-2
Manufacturer Part Number:
H200X025H2T-2
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE 2SIDE YLW
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Thermal Transfer Printer
Label Size :
2.00" x 0.25" (50.8mm x 6.4mm)