S100X150VHC
Manufacturer Part Number:
S100X150VHC
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
LABEL SELF LAMINATNG 1"X1.5" RED
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Red
For Use With/Related Products :
Panduit LS8E (Hand-Held)
Label Size :
1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)