B33-1500-2-342
Manufacturer Part Number:
B33-1500-2-342
Manufacturer/Brand:
Brady Corporation
Part of Description:
SLEEVE 0.5~1.45"DIA RNG 1=150PCS
Manufacturer :
Brady Corporation
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
Label Size :
2.00" W x 1.50" Dia (50.8mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.50" ~ 1.45" (12.7mm ~ 36.8mm)