M-187-1-342
- Manufacturer Part Number:
- M-187-1-342
- Manufacturer/Brand:
- Brady Corporation
- Part of Description:
- SLEEVE, 0.187" DIA X 1"W 1=80PCS
- Manufacturer :
- Brady Corporation
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- Black, White
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.00" W x 0.19" Dia (25.4mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)