S075X150VAC
- Manufacturer Part Number:
- S075X150VAC
- Manufacturer/Brand:
- Panduit Corp
- Part of Description:
- LABEL SELF LAMINATING WHITE
- Manufacturer :
- Panduit Corp
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Panduit LS8E (Hand-Held)
- Label Size :
- 0.75" x 1.50" (19.05mm x 38.10mm)