S100X075VAM
- Manufacturer Part Number:
- S100X075VAM
- Manufacturer/Brand:
- Panduit Corp
- Part of Description:
- MP CASSETTE, SELF-LAMINATING LAB
- Manufacturer :
- Panduit Corp
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)