S100X160VAC
- Manufacturer Part Number:
- S100X160VAC
- Part of Description:
- LABEL SELF LAMINATING 1X1.6" WHT
- For Use With/Related Products :
- Panduit LS8E (Hand-Held)
- Label Size :
- 1.00" x 1.60" (25.40mm x 40.64mm)