S100X400VAC
- Manufacturer Part Number:
- S100X400VAC
- Manufacturer/Brand:
- Panduit Corp
- Part of Description:
- LABEL SELF LAMINATING 1"X4" WHT
- Manufacturer :
- Panduit Corp
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Panduit LS8E (Hand-Held)
- Label Size :
- 1.00" x 4.00" (25.4mm x 101.6mm)