TAG9T3-100B
- Manufacturer Part Number:
- TAG9T3-100B
- Manufacturer/Brand:
- HellermannTyton
- Part of Description:
- LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" WHT
- Manufacturer :
- HellermannTyton
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Thermal Transfer Printer
- Label Size :
- 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)