TAG38T4-100B
- Manufacturer Part Number:
- TAG38T4-100B
- Manufacturer/Brand:
- HellermannTyton
- Part of Description:
- LABEL SELF LAMINATNG 1X7.44" WHT
- Manufacturer :
- HellermannTyton
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Thermal Transfer Printer
- Label Size :
- 1.00" x 7.44" (25.4mm x 188.9mm)