SP100143WE5
- Manufacturer Part Number:
- SP100143WE5
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- SP100143WE5
- Manufacturer :
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.00" W x 1.44" L (25.4mm x 36.5mm); Cable O.D. 0.16" ~ 0.30" (4.0mm ~ 7.6mm)