S100X225VBTY
- Manufacturer Part Number:
- S100X225VBTY
- Manufacturer/Brand:
- Panduit Corp
- Part of Description:
- LABEL SELF LAMINATING BLUE
- Manufacturer :
- Panduit Corp
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- Blue
- For Use With/Related Products :
- TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
- Label Size :
- 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)