S100X150VAA
- Manufacturer Part Number:
- S100X150VAA
- Part of Description:
- THE S100X150VAA THERMAL TRANSFER
- For Use With/Related Products :
- TDP43ME Thermal Transfer Desktop Printer
- Label Size :
- 1.00" W x 1.50" L (25.4mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.16" ~ 0.32" (4.1mm ~ 8.1mm)