S100X125VAA
- Manufacturer Part Number:
- S100X125VAA
- Part of Description:
- THE S100X125VAA THERMAL TRANSFER
- For Use With/Related Products :
- TDP43ME Thermal Transfer Desktop Printer
- Label Size :
- 1.00" W x 1.25" L (25.4mm x 31.8mm); Cable O.D. 0.12" ~ 0.28" (3.0mm ~ 7.1mm)