RSSD40370A3390JB00
Manufacturer Part Number:
RSSD40370A3390JB00
Part of Description:
ADJ PWR RES 339 OHM 450W CHAS MT
Diameter :
1.693" OD, 0.878" ID (43.00mm x 22.30mm)
Length :
14.567" (370.00mm)
Power (Watts) :
450 W
Resistance :
339 Ohms
Tolerance :
±5%