RSSD30250C3300JB04
Manufacturer Part Number:
RSSD30250C3300JB04
Part of Description:
ADJ PWR RES 330 OHM 280W CHAS MT
Diameter :
1.256" OD, 0.839" ID (32.00mm x 21.30mm)
Length :
9.843" (250.00mm)
Power (Watts) :
280 W
Resistance :
330 Ohms
Tolerance :
±5%