TLL-87W-12V-S
- Manufacturer Part Number:
- TLL-87W-12V-S
- Part of Description:
- PANEL MOUNT WHITE CONTINUOUS OUT
- Current :
- 80mA
- Lamp Color :
- White
- Lens Color :
- Colorless
- Lens Size :
- 33.00mm Dia
- Panel Cutout Dimensions :
- 1.06" (26.80mm)
- Voltage :
- 12V