PVL12FWS13
- Manufacturer Part Number:
- PVL12FWS13
- Part of Description:
- WIRE ASSEMBLY
- Current :
- 20mA
- Lens Color :
- Red
- Lens Size :
- 8.00mm Dia
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.472" (12.00mm)
- Termination Style :
- Wire Leads - 5.9" (150.00mm)
- Voltage :
- 6V