FL1M-8CJ-3-Y110V
Manufacturer Part Number:
FL1M-8CJ-3-Y110V
Part of Description:
LED YEL 8MM NUT 110VDC STK
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Millicandela Rating :
1000 ~ 1500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (8.00mm)
Viewing Angle :
35°
Voltage :
110V