FL1M-8CJ-3-G24V
Manufacturer Part Number:
FL1M-8CJ-3-G24V
Part of Description:
LED GRN 8MM NUT 24VDC STK
Current :
20mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Millicandela Rating :
8000 ~ 10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (8.00mm)
Viewing Angle :
60°
Voltage :
24V