FL1P-12NJ-1-Y110V
Manufacturer Part Number:
FL1P-12NJ-1-Y110V
Part of Description:
LED YEL 12MM NUT 110VAC/DC STK
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
11.60mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Panel Cutout Dimensions :
0.47" (12.00mm)
Termination Style :
Solder Lug
Voltage :
110V