FL1P-10QW-1-Y110V
Manufacturer Part Number:
FL1P-10QW-1-Y110V
Part of Description:
LED YEL 10MM SNAP 110VAC/DC UL S
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
11.50mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Panel Cutout Dimensions :
0.394" (10.00mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.3" (185.42mm)
Voltage :
110V