FL1P-8QW-2-B110V
Manufacturer Part Number:
FL1P-8QW-2-B110V
Part of Description:
LED BLU 8MM SNAP 110VAC/DC STK
Current :
15mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
9.20mm Dia
Millicandela Rating :
2000 ~ 3000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (8.00mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.3" (185.42mm)
Voltage :
110V