PL22SFLR110
- Manufacturer Part Number:
- PL22SFLR110
- Part of Description:
- PLT LIGHT 110 VAC/DC RED LED
- Current :
- 18mA
- Lamp Color :
- Red
- Lens Color :
- Lens Size :
- 29.00mm Dia
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.866" (22.00mm)
- Voltage :
- 110V