G061215000
Manufacturer Part Number:
G061215000
Manufacturer/Brand:
Excelitas Technologies
Part of Description:
SET OF RODS 150MM 10PCS
Manufacturer :
Excelitas Technologies
Product Category :
Optomechanical
Adjustment Range :
Boreholes :
Inner Diameter :
Length :
150mm
Outer Diameter :
6mm