FLP5-72.21
Manufacturer Part Number:
FLP5-72.21
Manufacturer/Brand:
Bivar Inc.
Part of Description:
LIGHT PIPE 7MM RND LENS 72.21"
Manufacturer :
Bivar Inc.
Product Category :
Optics - Light Pipes
Color :
Clear
Configuration :
Single
Lens Size :
7mm