SMFLP26.0
Manufacturer Part Number:
SMFLP26.0
Manufacturer/Brand:
Bivar Inc.
Part of Description:
LIGHT PIPE FLEX ADAPT SMD 26.0"
Manufacturer :
Bivar Inc.
Product Category :
Optics - Light Pipes
Color :
Clear
Configuration :
Single
Lens Size :
4.20mm
Lens Style :
Round with Flat Top
Mounting Type :
Board/Panel Mount, Press Fit
Type :
Flexible 26" (660.4mm)