SMFLP2-10.0
Manufacturer Part Number:
SMFLP2-10.0
Part of Description:
LIGHT PIPE 2MM 5.1 RND LENS 10.0
Lens Size :
5.1mm
Type :
Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic