FLP2DV4.5-SBC
Manufacturer Part Number:
FLP2DV4.5-SBC
Manufacturer/Brand:
Bivar Inc.
Part of Description:
LIGHT PIPE ASSY 2MM 4.5" RD/GN
Manufacturer :
Bivar Inc.
Product Category :
Optics - Light Pipes
Color :
Green, Red
Configuration :
Single
Lens Size :
4.20mm
Lens Style :
Round with Domed Top
Mounting Type :
Board/Panel Mount, Press Fit
Product Status :
Active
Type :
Flexible 4.5" (114.3mm)