FLP2FV4.5-SBC
Manufacturer Part Number:
FLP2FV4.5-SBC
Part of Description:
LIGHT PIPE ASSY 2MM 4.5" RD/GN
Color :
Green, Red
Lens Size :
4.20mm
Lens Style :
Round with Flat Top
Type :
Flexible 4.5" (114.3mm)