FLP2FV4.5-UR
Manufacturer Part Number:
FLP2FV4.5-UR
Part of Description:
LIGHT PIPE ASSY 2MM 4.5" ULT RED
Color :
Red
Lens Size :
4.20mm
Lens Style :
Round with Flat Top
Type :
Flexible 4.5" (114.3mm)