FLPR10.0-SUG
Manufacturer Part Number:
FLPR10.0-SUG
Part of Description:
FLEXIBLE LIGHT PIPE
Color :
Green
Lens Size :
3.00mm
Lens Style :
Round with Domed Top
Mounting Type :
Board/Panel Mount, Press Fit
Product Status :
Active
Type :
Flexible 10" (254mm)