SMFLP2-7.5
Manufacturer Part Number:
SMFLP2-7.5
Part of Description:
LIGHT PIPE 2MM 5.1 RND LENS 7.5
Lens Size :
5.1mm
Type :
Flexible 7.5" (190.5mm) - Fiber Optic