SMFLP2-6.5
Manufacturer Part Number:
SMFLP2-6.5
Part of Description:
LIGHT PIPE 2MM 5.1 RND LENS 6.5
Lens Size :
5.1mm
Type :
Flexible 6.5" (165.1mm) - Fiber Optic