SMFLP10.0
Manufacturer Part Number:
SMFLP10.0
Manufacturer/Brand:
Bivar Inc.
Part of Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4MM
Manufacturer :
Bivar Inc.
Product Category :
Optics - Light Pipes
Color :
Clear
Configuration :
Single
Lens Size :
4mm
Lens Style :
Round with Flat Top
Mounting Type :
Product Status :
Active
Type :
Flexible 10" (254mm)