FLPR1-12.0
Manufacturer Part Number:
FLPR1-12.0
Part of Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR RECT
Color :
Clear
Lens Size :
6.7mm x 4.2mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Mounting Type :
Product Status :
Active
Type :
Flexible 12" (307.8mm)