SMFLP2-2.8
Manufacturer Part Number:
SMFLP2-2.8
Manufacturer/Brand:
Bivar Inc.
Part of Description:
LIGHT PIPE FLEX ADAPT SMD 2.8"
Manufacturer :
Bivar Inc.
Product Category :
Optics - Light Pipes
Color :
Clear
Configuration :
Single
Lens Size :
5.08mm
Lens Style :
Round with Domed Top
Mounting Type :
Board/Panel Mount, Press Fit
Type :
Flexible 2.8" (71.12mm)