SMFLP2D-2.5
Manufacturer Part Number:
SMFLP2D-2.5
Part of Description:
LIGHT PIPE 2MM SMD DOME LENS 2.5
Lens Size :
4.2mm
Lens Style :
Round with Domed Top
Type :
Flexible 2.5" (63.5mm)