SMFLP2-2.5
Manufacturer Part Number:
SMFLP2-2.5
Part of Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 5.1MM
Lens Size :
5.1mm
Type :
Flexible 2.5" (63.5mm)