PLP1-100-S
Manufacturer Part Number:
PLP1-100-S
Manufacturer/Brand:
Bivar Inc.
Part of Description:
LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.100"
Manufacturer :
Bivar Inc.
Product Category :
Optics - Light Pipes
Color :
Smoke, Diffused
Configuration :
Single
Lens Size :
3mm