GI-1156C-W250-30
- Manufacturer Part Number:
- GI-1156C-W250-30
- Part of Description:
- LED MINIATURE LAMP; 2.6W, 308LM,
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- 15 Round
- Size / Dimension :
- 0.710" Dia x 1.440" H (18.03mm x 36.58mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 10 ~ 30V