EA19-14W1100EGV
Manufacturer Part Number:
EA19-14W1100EGV
Manufacturer/Brand:
Euri Lighting
Part of Description:
LED A19 100W DIM ES
Manufacturer :
Euri Lighting
Product Category :
LEDs - Lamp Replacements
Applications :
Incandescent Replacements, Indicator Lights
Base Type :
GU24
Can Replace Lamps :
General Purpose Lamps
Color :
White, Warm
Configuration :
Single
Millicandela Rating :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.360" Dia x 4.250" H (59.94mm x 107.95mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
120V ~ 277V