10-2H25.2044
- Manufacturer Part Number:
- 10-2H25.2044
- Manufacturer/Brand:
- EAO
- Part of Description:
- STAR LED BA9S T10X25 GELB 230VAC
- Manufacturer :
- EAO
- Product Category :
- LEDs - Lamp Replacements
- Applications :
- General Purpose Lighting
- Base Type :
- Miniature Bayonet (BA9S)
- Can Replace Lamps :
- Multiple Miniature Bayonet Lamps
- Color :
- Yellow
- Configuration :
- Single
- Millicandela Rating :
- 110mcd
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.394" Dia x 1.142" L (10.00mm x 29.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 230VAC