10-2H25.2046
- Manufacturer Part Number:
- 10-2H25.2046
- Part of Description:
- STAR LED BA9S T10X25 BLAU 230VAC
- Color :
- Blue
- Millicandela Rating :
- 200mcd
- Size / Dimension :
- 0.394" Dia x 1.142" L (10.00mm x 29.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 230VAC