GI-1156C-C370-30
- Manufacturer Part Number:
- GI-1156C-C370-30
- Part of Description:
- LED MINIATURE LAMP; 3.6W, 396LM,
- Color :
- White, Cool
- Configuration :
- 65 Round
- Size / Dimension :
- 0.950" Dia x 2.650" H (24.13mm x 67.31mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 10 ~ 30V