PCT200-BA-BR
Manufacturer Part Number:
PCT200-BA-BR
Manufacturer/Brand:
Visual Communications Company - VCC
Part of Description:
CBI LED T-1 3/4 5MM RA 2POS AMBE
Manufacturer :
Product Category :
LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Color :
Amber, Red
Configuration :
2 High
Current :
20mA Amber, 20mA Green
Lens Size :
5mm, T-1 3/4