H2F0.79BK100
- Manufacturer Part Number:
- H2F0.79BK100
- Manufacturer/Brand:
- Techflex
- Part of Description:
- 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 20MM 100'
- Manufacturer :
- Techflex
- Product Category :
- Heat Shrink Fabric
- Color :
- Black
- Diameter - Inner, Recovered :
- 0.39" (9.9mm)
- Diameter - Inner, Supplied :
- 0.79" (20.1mm)