CDB425RGBP
Manufacturer Part Number:
CDB425RGBP
Manufacturer/Brand:
Dialight
Part of Description:
BLK RGB 425MM IP OVL 8X25
Manufacturer :
Dialight
Product Category :
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
CCT (K) :
Color :
Green, Red
Configuration :
Linear Light Strip
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
Current - Test :
Features :
Height :
28.00mm
Lens Type :
Domed
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
425.00mm L x 50.00mm W