CBBR30-1127
- Manufacturer Part Number:
- CBBR30-1127
- Manufacturer/Brand:
- LEDQuant
- Part of Description:
- 2PK 70W EQ DIM BR30 LED LB 27K
- Manufacturer :
- LEDQuant
- Product Category :
- LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 2700K
- Color :
- White, Warm
- Configuration :
- Round, Plug and Play
- CRI (Color Rendering Index) :
- 80
- Current - Max :
- Current - Test :
- Features :
- Height :
- Lens Type :
- Domed
- Light Emitting Surface (LES) :
- 95.25mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 800lm
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 127.00mm L x 95.25mm W